Yer İşareti Yöneticisi Uygulaması: start.me

Ne zaman bir web tarayıcını açsanız ilk olarak karşınıza bir anasayfa gelir. Bu anasayfa önceden belirlediğiniz bir web sitesi olabileceği gibi sık ziyaret ettiğiniz siteleri içeren boş bir sayfa da olabilir. Ancak birçok web sitesi tarayıcı anasayfanız olmak için can atsa da, neden kendi ilgi alanlarınıza yönelik, kolayca internete erişim sağlayabileceğiniz bir giriş sayfanız olmasın?

Anasayfanızı baştan tasarlamanız için kullanışlı olan ve yüz binlerce kullanıcıya sahip start.me ile sık kullandığınız web sitelerini kategorilere ayırarak bir araya toplayabilir veya hava durumu, not defteri gibi kullanışlı araçları ekleyebilirsiniz. Bu sayede ziyaret etmek istediğiniz web sitesine Google’da aramaksızın doğrudan anasayfanızdan ulaşabilirsiniz. Sonuç olarak da derli toplu bir yapıda kullanışlı bir sık kullanılanlar ekranına kavuşarak az da olsa zamandan tasarruf edebilirsiniz.

 

0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıları da beğenebilirsiniz
Devamını Oku

Dijital Zehirlenmeye Dikkat

İnsanlık olarak dünyaya geldiğimiz günden beri hep bir gelişim içerisindeyiz. Aletlerin icadı, madenlerin kullanılmaya başlanması, tarımın geliştirilmesi, yerleşik…